MEALIC.COM | KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua läheb peale tellimuse esitamist toidu valmimisega aega?

Iga toidu kirjelduse juurde on märgitud valmimisaeg. See aeg tähendab, et peale seda võite toidule järele minna või hakkab toit kulleri vahendusel teiepoole liikuma.

Kuidas ma oma tellimuse kätte saan?

Toit toimetatakse Teieni kulleri vahendusel. Sellisel juhul arvutab meie süsteem koka ja teie aadressi vahelise kauguse ning lisab transpordi maksumuse Teie tellimuse hinnale. Juhul, kui kokk pakub oma transporditeenust, või tasuta transporti, siis pakub ta selle teile tellimuse vormistamisel ise välja.

Toidule võite ka ise koka poolt määratud aadressile järele minna. Peale tellimuse kinnitamist muutub teile toitu valmistava koka profiili juures nähtavaks vastava koka täielik aadress.

Kas ma saan tellida ka seda toitu, mida ma menüüst ei leia?

Kui kokk on märkinud oma profiili alla, et täidab eritellimusi, saate paluda kokal teha endale meelepäraseid toite või küpsetisi, mida ta ei ole oma toitude alla lisanud.

Kuidas ma oma tellimuse eest tasuda saan?

Saate tasuda pangalinkide- ja üldlevinud pangakaartidega.

Kuidas on toidud pakitud?

Kõik Mealic.com keskkonna vahendusel tellitud toidud toimetatakse Teieni uutes ühekordseks kasutamiseks mõeldud pakendites. Pakendid erinevad vastavalt kokale ja toitudele, kuid pakendid on alati suletud ka Mealic.com logodega kleebistega.

Kas saan minna süüa ka koka juures?

Mõned kokad pakuvad ka võimalust minna ja süüa koka enda juures. Üldjuhul on sellisteks kohtadeks turismitalud või erinevad kodukohvikud.

Proovin registreeruda, kuid mu telefonile ei saabu millegipärast SMS'iga parooli. Mida teha?

Kui te ei ole kahe minuti jooksul peale „Saada mulle parool“ nupu vajutamist saanud koodi SMS'iga, siis vajutage uuesti „Saada mulle parool“. Kui te millegipärast ikka lühisõnumit oma telefonile ei saa, siis palun võtke ühendust meie klienditoega.

Kuidas ma saan kokaga ühendust võtta, kui toit millegipärast viibib?

Peale tellimuse kinnitamist, näete Teile tellimust täitva koka telefoninumbrit ning saate täiendava info vajadusel kokaga otse ühendust võtta.

Kas ma saan oma tellimuse tühistada?

Jah, saate oma tellimuse kokaga kooskõlastades tühistada.

Kui ma tahan Mealic.com keskkonnas oma toite müüma hakata?

Palun täitke koka registreerimisvorm ja järgige juhiseid.